Menu

Aktualne dane kontaktowe:

Jola Karman-Endrich
Teltingskamp 2a
26506 Norden
tel.: +49 (0) 4931 9555064
tel. kom.: +49 (0) 171 1456279

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.karman-endrich.de

Numer identyfikacji podatkowej (VAT-ID): DE147938598

 

Wykluczenie odpowiedzialności
Jako autorka niniejszej witryny internetowej zgodnie z obowiązującym prawem odpowiadam jedynie za własne treści zamieszczone w witrynie. Na treść powiązanych zewnętrznych stron internetowych osób trzecich nie mam wpływu i stąd też nie mogę za nie odpowiadać. Za treści umieszczone na stronach, do których odsyłają linki, odpowiada każdorazowo oferent tych treści lub administrator tych stron.

Prawo autorskie
Wszelkie materiały znajdujące się w niniejszej witrynie internetowej podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Ich powielanie, edytowanie, rozpowszechnianie i wykorzystywanie wykraczające poza ramy prawa autorskiego wymaga zgody. W przypadku treści nie pochodzących od autorki, są przestrzegane prawa autorskie osób trzecich.

Ochrona danych
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest możliwe bez konieczności podawania danych dotyczących tożsamości użytkownika. O ile zaistnieje możliwość wprowadzenia danych osobowych lub handlowych (np. adres mailowy, imię i nazwisko, adres korespondencyjny), to ich podanie przez użytkownika jest w pełni dobrowolne.

 

 

Początek strony